• NOVINKA - Permanentní make-up – Pigmentace prsních dvorců a bradavek ( po mastektomii )
Prsa jsou charakteristickým symbolem ženské krásy a proto Vám nabízíme novou službu  estetické korekce po rekonstrukci prsu z důvodu odstranění nádorové tkáně. Provádíme intradermální tetován prsních areol (dvorců, bradavek) s maximální snahou o vytvoření symetrie, plastického 3D efektu s kompletní barevnou rekonstrukcí. Pomůžeme Vám vrátit sebevědomí a radost ze života!
 

< Zpět Ceník Kontakt pro objednání 

 

 

Permanentní make-up:

Trvanlivé líčení až pět let.

Vydrží za nepříznivých podmínek.

Dokonalé líčení po celý den bez nutnosti kontrol a oprav.

Praktické řešení zvláště pro ženy s brýlemi.

Zvýrazňuje přednosti, upravuje nedokonalosti.

Šetří spoustu času i peněz za kosmetiku.

Ideální pro ženy alergické na běžnou kosmetiku.

 

rty: kontura, plné, 3D

linky: horní, dolní

obočí: pudrové, vláskové, plné, 3D

 

Při aplikaci permanentního make-upu si každá klientka může při konzultaci zvolit barevný odstín, intenzitu barvy a tvar. PERMANENTNÍ MAKE-UP, neboli MIKROPIGMENTACE, Vám umožní cítit se stále dokonale upravená a sebevědomá, ať už ráno po probuzení, v práci nebo při sportu.

Průběh zákroku 2-3 hod.

Při vaší návštěvě, probereme co od permanentního make-upu očekáváte a zda je pro Vás jeho aplikace vhodná. Místo kde bude mikropigmentace prováděna, se dezinfikuje, aplikuje anestetikum, rozměří a předkreslí požadovaný tvar, který s Vámi zkonzultuji a společně vybere vhodný odstín barvy. Aplikace je minimálně bolestivá, tetované místo je znecitlivěné anestetikem a navíc je po celou dobu aplikace i nadále znecitlivováno pomocí speciálního gelového anestetika. Při odchodu klientka dostává vhodný krém a návod k následné péči o permanentní make-up.

Pro aplikaci permanentního make-upu se používají pouze jednorázové přípravky, včetně jehel. Veškeré přípravky k znecitlivění, dezinfekci, sterilizaci i barviva jsou schválená Hlavním hygienikem ČR.