Rehabilitace (ze středověké latiny, rehabilitatio - obnovení) je snaha navrátit poškozeného člověka do předešlého tělesného stavu. Patří mezi nejzdravější způsob léčby bolestí pohybového aparátu, přirozenou cestou odstraňuje příčiny obtíží a působí preventivně. Specializujeme se na pomoc při bolestech zad, poúrazovou, pooperační a sportovní rehabilitaci.
 Rázová vlna

 Vysokovýkonný laser

 

Pro více informací navštivte Webové stránky Fyzioterapie Jana Pátková

 

 

TRX Fitness - komplexní a účinné cvičení pro každého

51319378 2240439966284580 4521593732159504384 n

Cvičení s posilovacími závěsnými systémy je vhodné pro začátečníky i vrcholové sportovce, zátěž lze snadno stupňovat - stačí změnit polohu těla. Pomůže Vám vybudovat lepší postavu i zvýšit Vaši fyzičku.

Tato moderní mobilní posilovací pomůcka byla původně vyvinutá pro americké vojenské jednotky. Originální produkt je označen zkratkou TRX (z anglického „Total-body Resistance Exercise, tedy cviky pro zatížení celého těla). Trénink na TRX zapojuje více rovin pohybu a Vaše síla narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

Samotné cvičení probíhá tak, že jedná část těla je vždy na pevné nebo nestabilní podložce a druhé je zavěšená v závěsu. Ve většině případech se cvičí s vlastní hmotností těla. Závěsný systém stimuluje nejen svaly, které je cvičenec zvyklý procvičovat, ale i svaly vnitřní (zejména střed těla „core“), které jsou u většiny populace ochablé. Cvičením se také zlepšuje koordinace pohybů a rovnováha, proto je tento produkt vhodný pro každého bez ohledu na věk a pohlaví.

Přesvědčte se i Vy, že cvičení s TRX je efektivní a zábavné.

Rozvrh skupinových lekcí