Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které vám mohou pomoci udržovat vaše zdraví v přirozeném stavu. Lidské tělo potřebuje lidský dotek a toho nám naše uspěchaná doba mnoho neposkytuje. Léčivá moc doteku odstraňuje stres, omlazuje a dává blahodárný pocit zdraví.

 

 

V našem centru Vám nabídneme masáže zaměřené na relaxaci, detoxikaci organizmu, masáže pro odstranění únavy a regenerace organizmu, dále speciální masáže – lymfodrenáže ruční,přístrojové a ultrazvukovou kavitaci na zpevnění kontur těla.

Masáže a ultrazvuková kavitace

Klasické regenerační a relaxační masáže

Tento druh masírování je užíván k mírnění bolestí, regeneraci svalů, ztlumení napětí a uklidnění celého organismu. Může být celková nebo zaměřena jen na vybrané části těla. Je vhodná jako prevence před onemocněním, odbourává stres, uvolňuje ztuhlou šíji, ramena, záda, končetiny, podporuje detoxikaci organizmu a navozuje příjemné uvolnění těla.

Masáž teplými lávovými kameny (hot stones)

Je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se za pomoci speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem.

Masáž výborně působí na problémy svalů zad a páteře. Účinně bojuje s bolestmi šíje a hlavy. Teplo a speciální pomalé masážní hmaty mysl nejprve uklidní, takže klient pociťuje úžasnou relaxaci a slastné pocity bezpečí, kdy se všechny stresy samovolně rozpouštějí. Na konci masáže přichází hluboký klid a vyrovnání těla a mysli.

Masáž lávovými kameny je královskou disciplínou mezi masážemi.

Lymfatická masáž

Je velice jemná technika masážních hmatů, která má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Jestliže správně nepracuje nebo je její činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, celulitida a otoky. Pomocí lymf. masáže se lymfa aktivuje a odplaví škodliviny z těla ven.

Lymfatický systém, který je tvořen lymfatickými cévami, mízními uzlinami a některými vnitřními orgány, odvádí z lidského těla škodlivé látky, viry, bakterie a infekční zárodky. S pomocí lymfy (mízy), bezbarvé a čiré tekutiny, se distribuují vstřebané živiny do krevního oběhu a současně se do ní absorbují nahromaděné toxiny a další odpadní látky, které pak vyplavuje z těla ven.

Lymfatické ruční masáže

Manuální lymfodrenážní masáž se provádí prostřednictvím lehkých a jemných doteků, které opisují lymfatický systém po celé jeho délce. Drenáž se provádí pod přiměřeným tlakem pomalými kruhovými či spirálovitými pohyby. Tlak jednotlivých hmatů nesmí být kratší než jednu sekundu. Jen tak bude tok tekutin v podkoží dostatečně stimulován.

Přístrojové lymfatické masáže

Probíhá na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků, do kterých je vháněn vzduch hadicovým systémem. Pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž, na principu střídavé přístrojové presoterapie.

Nafukováním jednotlivých komor speciálních návleků se ve stanovených intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají jemné, rytmické tlakové vlny.

Účinky lymfatických masáží:

 • posiluje obranyschopnost
 • detoxikuje tělo
 • snižuje nebo odstraňuje otoky
 • pomáhá odstraňovat pocit těžkých nohou či křeče po dlouhé zátěži
 • rychleji regeneruje po fyzické zátěži, turistice, sportu
 • zlepšuje stav pokožky, odstraňuje celulitidu

Tělová ošetření

Vacupress

Vacupress je masážní přístroj, který pomocí podtlaku dokáže mechanicky oddělit nahromaděné tukové buňky ze shluků a tím vrátit jejich přirozený metabolismus do normálního stavu. Zároveň vacupress dokáže výrazným způsobem zpevnit podkožní vazivo.

Přístroj vacupress tedy dostahuje vynikajících výsledků při redukci celulitidy, zpevňování pokožky, zeštíhlení problematických partií a při formování postavy.

Dále se vacupress využívá při očistě neboli detoxikaci organismu, kdy lokálně zvyšuje prokrvení organismu a spalování tuků, čímž redukuje podkožní tuk – odstraňuje celulitidu, prokrvuje a regeneruje vazivo, vyhlazuje pokožku a celkově napomáhá při lymfatické drenáži.

 

Radiofrekvence

Působí především na obnovu kolagenních vláken – pevnost a pružnost kůže – a má omlazující účinek.

Kdy se radiofrekvence nesmí používat

V případě implantovaného pacemakeru, kovových implantátů v místě ošetření a jeho okolí, v těhotenství, u nádorových onemocnění, u čerstvých výplních, srdečně – cévních chorob, u poruch srážlivosti krve, u těžších stavů cukrovky a při depresích.

 

Ultrazvuková lipolýza-kavitace

Revoluční řešení odbourání tukových polštářků.

Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukci. Jedná se o neinvazivní (nenarušuje se integrita pokožky) bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Zároveň toto ošetření formuje postavu.

Principem ošetření je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je pomocí presoterapie přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla.

Kosmetička aplikuje speciální gel a ultrazvukovou hlavicí neustálými pohyby a mírným tlakem provede ošetření. Během ošetření může klient cítit lehké mravenčení nebo jemné poštipování v ošetřované oblasti. Tato fáze trvá kolem 15 minut v závislosti na velikosti ošetřované partie.

Po ukončení kavitace kosmetička provede 40 minutovou drenáž (presoterapii), která napomůže odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky. Po ošetření je vhodné dodržovat nízkotučnou dietu a zejména pravidelný pitný režim s min. 2 litry tekutin denně. Doporučujeme také zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk. Dochází k viditelnému ubytku nahromaděného tuku, snižuje se objem a ubývají centimetry. Vyhlazuje se nepravidelný povrch pomerančové kůže - celulitidy.

U koho není vhodné provádění kavitace:

 • osoby s vážnými srdečními chorobami,po transplantacích, s bypasssem
 • cévní poruchy a arterosklerosa
 • záněty v místě aplikace
 • tromboza a tromboflebitida
 • osoby s kovovými implantáty v těle